WhatsApp
  • +905376500858
  • Antalya, /

+905376500858

Hakkımızda

Hakkımızda

Rox Apart Hotel olarak odalarımızı, kaliteli bir yaşam standartları içerisinde rahatlığınızdan hiç ödün vermeyerek, oda içerisinde ki her türlü ulaşabileceğininz imkanlarla beraber misafirlerimize hem kullanışlılık açısından hem de rahatlık bakımından evinizi aratmayacak derecede bir konfor, kalite sağlayarak hizmetinize sunuyoruz. Öncelikle misafirlerimize her konuda yüksek seviyede kalite sunmak ile beraber üst düzey müşteri memnuniyetimiz, bizler ve siz müşterilerimiz için güvenli bir ortam sağlamayı amaçlar.

Yerimiz,

Tekirova bölgesinde, Merkezde bulunmaktadır.
Denize 500 metre mesafede,
Tahtalı dağı manzaralı,
meşhur Phaselis koyuna 3 km mesafede,
Çıralı'ya 7km mesefede,
Olimpos'a 10 km mesafede,
Havalimanına 50 km mesafede,
Kemer'e 16 km mesafe uzaklıklarındadır.
Huzur veren lokasyonun yanı sıra misafirleriz akşamları Tekirova sahilinde veya dünyaca ünlü kemer ay ışığı parkında denize karşı güzel zaman geçirebilirler. Mis gibi Antalya'nın temiz havası sizleri mest etmeye hazır bir şekilde sizleri bekliyor. Sevdiklerinizde unutulmaz ânılar yaşayabilir ve bu güzel ânıları her zaman güzel bir hatıra olarak hatırlamaya devam edeceksiniz. Unutamadığınız ve birlikte geçireceğiniz bu güzel ânılarınızı tekrar canlandırmak için her zaman tercih edeceğiniz bir yer olarak daima sizlerin hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Temiz havası sayesinde rahat nefes alıp, güne sağlıklı bir şekilde başlayabileceğiniz, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak, özgür bir şekilde tatil yaşayabileceğiniz, sizler için ideal olan tatil yerimiz hizmetinize sunulmuştur.

Hakkımızda

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ